Základní informace

Restaurace Hotelu Havel je otevřena denně od 11:00 do 22:00 hodin. Restaurace slouží nejenom pro hotelové hosty, ale také pro všechny milovníky jídla, kteří si rádi sami či s přáteli vychutnávají chvíle nad skvělým jídlem.

Tento prostor je zcela nekuřácký.

Do restaurace Hotelu Havel je zajištěn bezbariérový přístup a také wc.

Kapacita restaurace je 50 osob při běžném uspořádání. Prostor restaurace se dále dá uzpůsobit k pořádání školení a svatebních hostin, narozeninových oslav či koncertů a jiných příležitostných akcí.

V případě pořádání svatebních hostin lze přichystat tabuli pro cca 48 osob ve tvaru U nebo T.

Při svatebních hostinách zajišťujeme nejenom občerstvení, ale i kompletní výzdobu tabule a celého interiéru dle přání svatebčanů.

V restauračním prostoru se nachází také salónek pro cca 20 osob, který je vhodný pro klidné firemní posezení nebo rodinou oslavu.

Jídla české i světové gastronomie pro Vás připravují kuchaři pod vedením šéfkuchaře Petra Seiberta.

Vždy po půl roce připravují kuchaři nový jídelní lístek, aby měli naši hosté možnost ochutnávat stále něco nového. Každý měsíc pořádáme také tématicky laděné akce, například  dýňové speciality, zvěřinové hody, svatohavelské posvícení, zabíjačkové hody a další.

Hosté také mohou ocenit kromě dobrého jídla širokou nabídku vín, převážně tuzemských. K výběru jsou ovšem i vína zahraniční.

Akceptujeme platbu kreditní kartou a stravenkami Sodexho Pass, Cheque Dejeuner.